עברת טיפול שיניים כושל?

השתלות השיניים לא הצליחו?

הכתרים נפלו מהפה?

להערכת סיכוי תביעתך. השאירו פרטים:
טיפול שיניים הוא עניין רציני, הרבה רופאים מצויינים נמצאים במדינת ישראל,
אך למרבה הצער, לא כל רופאי השיניים מומחים,
וחלקם אינם מיומנים לבצע טיפולים מסוגים שונים.

כנראה שבצער רב, נפלת על רופא שלא עשה את העבודה שלו כראוי! ועכשיו אתה פגוע וסובל! בכל שנה, מטופלים רבים העוברים טיפולי שיניים כירורגיים נופלים קורבן לרשלנות רפואית. במקום שמצבם ישתפר בסיום הטיפול, אותם מטופלים סובלים מכאבים ומבעיות אסתטיות חמורות. הם נאלצים לעבור טיפולי שיקום ותיקון בעלות גבוהה, וחווים עוגמת נפש וסבל ממושך. במקרים מסוימים טיפול שיניים רשלני עלול לגרום גם לאובדן שיניים בריאות, טראומה, סבל פיזי וסבל נפשי כבד מאוד.

עו"ד חזי רובין, העוסק בתחום הרשלנות הרפואית, מסביר: "יש לנו ניסיון רב בתביעות בתחום רפואת השיניים, ובמסגרת עבודתנו אנו נחשפים למקרים חמורים מאד של רשלנות רפואית. הנזק כה גדול שלעיתים, הפיצוי הכספי בתביעות רשלנות רפואית מסוג זה יכול להגיע לגובה של מאות אלפי שקלים ולעיתים גם מעל מיליון"

עו"ד דורון וימר: אנחנו איתך. באמצעות ניסיון עשיר וידע מקצועי, אמין ומסור, נעבוד בלהוציא לאור את צדקתך ונדאג לך לפיצוי הולם עבור כל הנזק והכאב שנוצר לך. יש לרשותנו מומחים מהשורה הראשונה: שיקום, אורתודנטיה וכל התחומים.

לפגישה מקצועית ללא עלות!
פגישה אשר תוך עשרים דקות
תסביר ותבהיר לך בדיוק מה מגיע לך ומה אתה יכול לקבל!

משרד עו"ד רובין וימר הוא משרד המתמחה בתחום הרשלנות רפואית, ומייצג בהצלחה לקוחות רבים בתיקי רשלנות רפואית מכל הסוגים (אבחון רפואי לקוי, לידה, שיניים)
אם ברצונכם לברר האם מגיע לכם פיצוי ולקבל ייעוץ משפטי, פנו למשרד עו"ד רובין וימר וניצור עמכם קשר בהקדם:

להערכת סיכוי תביעתך. השאירו פרטים:
רח' אבן גבירול 2, תל-אביב,
03-6958040 :טלפון | RUBIN.VIMER@GMAIL.COM | WWW.RUBIN-VIMER.CO.IL
design:studiobaram.co.il